My favourite 01 - Hobbies

26. december 2013 at 23:22 | Julča |  Our favourite...
Je tu první článek, na téma "My Favourite...", a jeho název je "My hobbies".

Napíšu sem pár mých nejoblíbenějších koníčků :)

1. Koně

Koně miluji odmala, a jezdit jsem začala ve svých 9ti letech. Moc mě to bavilo a pořád baví. Hodně jsem střídala stáje (neshody..), a měla jsem velké pauzy (neměla jsem kam chodit..). Moje nejdelší pauza od koní byla ta poslední, asi rok a 2 měsíce.. Ale jeden email mi změnil život, k lepšímu. Měla jsem na různých stránkách inzeráty, a každý den jsem procházela inzeráty ostatních. Až mi jednou napsala Verča. Hned druhý den jsme se sešly, a domluvily se, kdy přijedu. Nemohla jsem tomu uvěřit. Podle všech informací, bych kdykoli bych měla čas, mohla jezdit za valachem.. Byla jsem nemocná, takže jsem přijela až 4. den po domluvení. Bylo mi jasné, že dojíždění nebudu mít vůbec lehké, ale to mi bylo jedno.. Splnil se mi sen.
Tahle fotka je sice nekvalitní, ale miluju jí
Je ze dne, kdy jsem byla na své, dá se říct první, pořádné vyjížďce.. A ještě k tomu jsme byli bez sedla, a já neměla ani vestu ani přilbu..


2. Procházky se psem

Když nemůžu za Jackem, hrozně ráda jdu ven se svým psem.. Třeba jdeme na hodinovou procházku, po lese, nebo do sousedních vesnic.. Kdykoli mám jít někam dál, beru jí s sebou.. Mám jí hrozně ráda :3


3. Zpěv

Dlouho jsem přemýšlela, jaké jsou ještě moje koníčky, a vybrala jsem si zpěv. Nemyslím si, že bych uměla zpívat nějak dobře, ale miluji zpěv :) Vždy, když nemůžu ani za Jackem ani za Dený (pes), nebo se nemůžu ani pomazlit se svýma kočičkama, prostě zpívám. Možná vám to zní blbě, ale vždycky se pak cítím líp :')

4. Nakupování

Hodně holek v mém věku nakupuje hlavně oblečení, kosmetiku.. a já nejsem vyjímkou :D Ale mnohem raději nakupuji v jezdeckých potřebách :') U nás ve městě máme asi jen dvoje, a jedny jsou jen takové malé.. Ale ty druhé jsou uplně božíí :33
Ale teď k oblečení a kosmetice.
Jaké jsou vaše oblíbené obchody na oblečení? Můj oblíbený obchod je New Yorker, mají tam pořád slevy, a oblečení tam opravdu seženete za pár korun, takže když si peníze zapomenu doma, ideální :D
Můj další oblíbený obchod je Tally Weijl. Oblečení je tam skvělé, ale podle mě dost drahé..
A nakonec Gate, tam jsem si vždy kupovala doplňky, ale i oblečení je ta hezké.
A oblíbený obchod s kosmetikou? Pro mě jednoznačně Rossmann .

5. Filmy a Seriály

Snad každý se rád dívá na televizi či na počítači na seriály nebo filmy.
Mlj nejoblíbenější český seriál je asi Comeback, a zahraniční Simpsonovi nebo Futurama :D
A nejoblíbenější film, asi Já Padouch :D Nemůžu si pomoct, prostě ten film miluju <3 :D


Snad se vám článek líbil, a pro toho, kdo dočetl až do konnce :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 koblížek79 koblížek79 | Web | 27. december 2013 at 9:19 | React

Super :D

2 Elis Elis | Web | 27. december 2013 at 14:57 | React

Také mám tyhle věci ráda, že na to že nejezdím na koni, bohužel. Ale chtěla bych, na nějakém tmavém, mám ráda spíš tmavé koně :-)

3 Julča Julča | Web | 27. december 2013 at 15:18 | React

[1]: díky :)

[2]: Podle mě jsou všichni koně nádherní :)  mně je jedno, jeslti bych jezdila bělouče nebo vraníka.. hlavně že je to kůň :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement